www.benimicinuzulme.net


Gelecek sezon diziyi takip edecek misiniz?

Sonuçlar

Loading ... Loading ...

Benim için üzülme yine heyecan dolu bir bölüm ile bizlerle buluştu.10.Bölüm ile ilgili tüm gelişmelerle sizlerle birlikteyiz.

Geçtiğimiz salı akşamının Reyting sonuçları belli oldu.Sıralamaya göre tüm kişilerde Benim için üzülme en çok izlenen program olmayı başardı.Tebrik Ediyor Başarılarının Devamını Diliyoruz.

Benim için üzülme 10.Bölüm’ün Tamamını izlemek için Resmi Linkhttp://www.atv.com.tr/diziler/benim-icin-uzulme

Türkiye’nin 4 bir köşesi soğuk günler geçirirken yapacak tek birşey kalıyor evde oturup televizyon izlemek.Benim için üzülme 10.bölüm tamda söylediğimiz gibi mükemmel bir seçim olabilir bu akşam.Çünkü öyle sahneler , öyle anlar varki yeni bölüm’de izleyiciler hop oturup hop kalkacak gibi gözüküyor.

Değerli ziyaretçilerimiz Benim için üzülme 10.Bölüm‘ü internet üzerinden takip etmeniz için Resmi yayın linki dizimizin başlamasına az bir süre kala sayfamızda paylaşılacaktır.

buke

Nihayet Nermin bulundu.Nermin hanımı bulan Harun onun isteğiyle bu durumu Avcıoğlu ailesinden saklayacak.Nermin eve döner dönmez her zamanki gibi Buke’den kurtulmanın oğlu Niyazi ile evlenmesini önlemenin yollarını arıyacak.Arkadaşlar dizide birbirine düşman gibi gözüksede aslında sette güzel bir ortam var yazımızın içinde paylaştığımız resimlerden bu durumu anlayabilirsiniz.

benim çin üzülme set

AŞK ENGEL TANIMIYOR !

Orhan öyle bir içimize işlediki onu artık kendi parçamız gibi görüyoruz.izlediğimiz en son bölümde Bale Hocası anna’ya yakın ilgi gösteren Orhan acaba aşıkmı olacak.İnanın çok merak ediyoruz inşallah dizide böyle bir konu işlenir.

Benim için üzülme 11.bölüm ile ilgili tüm gelişmeleri güncel olarak sizlere sunacağız.Dizimiz ne kadar reyting aldı , hangi olaylar oldu , sosyal medya’da konuşulanlar ve daha fazlası bölüm sonunda burada olacak.

Dizimizin yeni bölümü hakkındaki yorumlarınızı buradan yapabilirsiniz.Hepinize iyi seyirler diliyoruz.

www.benimicinuzulme.net


4 yorum yapılmıs

  1. dizi çok ağır ve hep bir konuyu anlatıyor bence biraz daha hızlı ve farklı bir konuya gecebilir. o kayınvalide şeker hastası 3-4 gündür nasıl ölmedi felç geçirsede kurtulsak artık ondan…

  2. Ben begüm,katılıyorum zaten turk anneler gerçek hayattada. Öyledirler hiç çocuklarını düşünmezler yapacak ola onlar değil ama anlamıyorlar

Copyright 2013 © www.benimicinuzulme.net - Sitemizde benim için üzülme bölümleri yayınlanmaz.Telif haklarını ihlal edici içerikler bulundurulmaz.

site haritası