www.benimicinuzulme.net


Gelecek sezon diziyi takip edecek misiniz?

Sonuçlar

Loading ... Loading ...

Karadeniz’den tüm türkiyeyi etkileyen bir aşk hikayesi Benim için üzülme 11.Bölüm ile ekranlara geliyor tüm heyecan burada yaşanıyor.

Benim için üzülme 11.bölüm’ü  izlemek isteyen ziyaretçilerimiz aşağıdaki linkten dizimizin yayıncı kanalı ATV’nin sitesinden izleyebilirler.

 

 

http://www.atv.com.tr/diziler/benim-icin-uzulme

 

 

11.Bölüm’e tekrar gelecek olursak korktuğumuz gerçek oluyor Buke ve Niyazi ayrılıyor.Buke sanıyoruzki Emine ve Niyazi’nin annesi tarafından yapılan baskıları artık kaldıramıyor ve nikah masasından kalkıyor.Niyazi’ye istemeyerek onu artık sevmediğini babasınada köye dönmek istediğini belirtiyor.Buke’nin bu üzüntü verici anlarını aşağıdaki resimlerden net olarak görebilirsiniz. benimicinuzulme

Devreye Harun Girebilir !

Evet Harun için artık bir engel yok.Buke otobüs terminalinde iken harun’a bakışlarını göreceksiniz.Eğer bu ikili ilerleyen bölümlerde evlenirseler hiç şaşırmayın.

Benim için üzülme 11.bölüm ile ilgili tüm gelişmeleri güncel olarak sizlere ulaştıracağız.Dizimizin yeni bölümü hakkındaki yorumlarınızı alt kısımdan yapabilirsiniz.

 


1 yorum yapılmıs

Copyright 2013 © www.benimicinuzulme.net - Sitemizde benim için üzülme bölümleri yayınlanmaz.Telif haklarını ihlal edici içerikler bulundurulmaz.

site haritası