www.benimicinuzulme.net


Gelecek sezon diziyi takip edecek misiniz?

Sonuçlar

Loading ... Loading ...

Bir haftalık meraklı bekleyiş bu akşam sona eriyor Benim için üzülme 12.bölüm ile ekranlara geliyor.Dizimizin yeni bölüm ile ilgili tüm gelişmeleri sizlere anında ulaştıracağız.

Benim için üzülme 12.bölüm izleyemeyen , kaçıran ziyaretçilerimiz  Aşağıdaki Linkten ATV’nin resmi internet sitesinden izleyebilirler.

http://www.atv.com.tr/diziler/benim-icin-uzulme

Benim için üzülme 12.bölüm’ü internet üzerinden canlı izlemek isteyen ziyaretçilerimiz yayıncı kuruluş ATV’nin resmi internet sitesinden aşağıdaki linke tıklayarak izleyebilirler.

 

benim için üzülme 12

Buke’nin memleketine dönüşü Niyazi ve Harun’un tekrar karşı karşıya gelişi birbirinden hesap sormaya çalışmaları 12.bölüm’e damga vuracak gibi gözüküyor.

Bu akşam dizimiz ne kadar izlendi , anlık rating sonuçları , sosyal medya’da yapılan yorumlar hepsi burada olacaktır.

Benim için üzülme 12.bölüm ile ilgili yorumlarınızı aşağıdan sizlerde yapabilirsiniz.Hepinize şimdiden iyi seyirler diliyoruz…

www.benimicinuzulme.net


21 yorum yapılmıs

  1. çook güzel bir dizi.severek izliyorum.12. ve 13.bölüm köyümüzde çekiliyor (başgedikler).

  2. sevgili dizi yapımcısı sakın ola orhanı öldürmeyin 8.5 milyon engelliyi temsil eden bir karakter ölümü gerçekleşirse şu mantık dogrulanır engellinin bu hayatta fazla yeri yok

  3. çok güzel bir dizi ailecek severek izliyoruz,sinanın abi dediği adamın hanımını sevmesini ve şahine akıl vermesini doğru bulmuyorum

  4. yaaaa şu bukede harunu yada niyaziyi almıyo ben olsam harunu alırdım yaniiiiiiii

Copyright 2013 © www.benimicinuzulme.net - Sitemizde benim için üzülme bölümleri yayınlanmaz.Telif haklarını ihlal edici içerikler bulundurulmaz.

site haritası