www.benimicinuzulme.net


Gelecek sezon diziyi takip edecek misiniz?

Sonuçlar

Loading ... Loading ...

Niyazi ve Harun yine karşı karşıya geliyor benim için üzülme 14.bölüm tüm heyecanı ile burada yaşanıyor.Kafamızda cevaplanması gereken bir sürü soru işareti oluşmuş durumda.Aslında merak ettiğimiz konuların en başında Orhan’ın sağlık durumu bildiğiniz gibi kafasına bir taş gelmişti ve baygın bir şekilde yatıyordu.

Benim için üzülme 14.bölüm‘ü internet üzerinden takip etmek isteyen ziyaretçilerimiz aşağıdaki yayıncı kuruluş ATV’nin resmi internet sitesinin linkinden canlı olarak dizimizi izleyebilirler.

http://www.atv.com.tr/diziler/benim-icin-uzulme

14.bölüm‘de dikkat çekecek konulardan biriside Bahar ve Sinan’ın birbirlerine karşı yaklaşması.Dün akşam yayınlanan 14.bölüm 2.fragmanı bu durumu gözler önüne serdi.Bahar’ın eşi Şahin ise gördükleri karşısında nasıl bir tepki verecek inanın tahmin edemiyoruz.benim için üzülme 14.bölüm

Benim için üzülme 14.bölüm ile ilgili tüm detayları , rating sonuçlarını , yaşanan gelişmeleri an ve an sizlere aktarmaya çalışacağız.Yapmamız gereken tek bir olay kaldı bütün işlerimizi halledip saat 20:00′dan itibaren atv ekranlarında buluşmak.

www.benimicinuzulme.net


8 yorum yapılmıs

  1. gel sen bana yasaklım diye bir şarkı çaldı… bar sahnesinde, onu soruyorum admin

  2. Sevgi & Savaş ÖZTÜRK youtub dan ararsan şarkının tamamına ulaşırsın

  3. Teşekkürler Berna. yasaklım şarkısının tamamını yotubedan dinledim. niyazi ile buke aşkını anlatmışlar sanıki.ama dizide çok kısa geçmiş.keşke bi daha çıksa.harika yaaaaa

Copyright 2013 © www.benimicinuzulme.net - Sitemizde benim için üzülme bölümleri yayınlanmaz.Telif haklarını ihlal edici içerikler bulundurulmaz.

site haritası