www.benimicinuzulme.net


Gelecek sezon diziyi takip edecek misiniz?

Sonuçlar

Loading ... Loading ...

Benim için üzülme 15.bölüm‘de yine silahlar konuşacak.Dizimizin ilk bölümlerinde yaşadığımız üzücü olayın şokunu henüz Avcıoğlu ailesi atamamışken yeni bir durum ile karşı karşıya.Eski işçisinin oğlu tarafından vurulan Şahin Bey ölüm ile yaşam arasındaki hassas çizgide dolaşırken Niyazi’nin Buke’lerin köyünde yöre halkından bir kaç genç ile tartışması nasıl sonuçlanacak çok merak ediyoruz.benim için üzülme 15.bölüm

Her zaman olduğu gibi Benim için üzülme dizisi’ni internet üzerinden takip etmek isteyen izleyicilerimizi düşünerek yayıncı kuruluş ATV’nin resmi canlı yayın sayfasının linkini sizlerle paylaşıyoruz.

Buke ve Davut’un nereye gidecekleri ile ilgili merakımızın yanı sıra Harun’un tekrar gemide çalışmaktan vazgeçecek olup olmadığınıda bir o kadar merak ediyoruz.İkilinin tekrar rastlantı üzerine aynı otobüste buluşmaları ilginç sonuçlar ortaya çıkarabilir.

Değerli ziyaretçilerimiz Benim için üzülme 15.bölüm ile ilgili tüm gelişmeleri dizimizin bölüm bitişinden itibaren an ve an sizlere ulaştırmaya çalışacağız.

www.benimicinuzulme.net


2 yorum yapılmıs

  1. SEVGİLİ YÖNETMEN FİLİMİN İZ COK GÜZEL AMA HER BÖLÜMDE AGLANMAZ BU FİLİMİN HİÇ MUTLU BÖLÜMÜ YOKMU İÇİMİZ KARARDI AGLAYA AĞLAYA SAYGILAR

Copyright 2013 © www.benimicinuzulme.net - Sitemizde benim için üzülme bölümleri yayınlanmaz.Telif haklarını ihlal edici içerikler bulundurulmaz.

site haritası