www.benimicinuzulme.net


Gelecek sezon diziyi takip edecek misiniz?

Sonuçlar

Loading ... Loading ...

Dün akşam ekranlara gelen benim için üzülme malesef reyting sonuçlarında düşüş gösterdi.Dizimiz total sonuçlarda 3. , ab sonuçlarda ise 5. sırada kendisine yer buldu.Sitemizde dün akşam yapılan yorumlardan böyle bir sonuç bekliyorduk.Bu arada dizimizin 21.bölüm’ünü izleyemeyen , veya tekrar izlemek isteyen ziyaretçilerimiz için yayıncı kuruluş atv’nin resmi sitesinin linkini sizlerle paylaşıyoruz.Diziyi tek parça halinde izleyebilirsiniz.

http://www.atv.com.tr/diziler/benim-icin-uzulme

Benim için üzülme 21.bölüm sona erdi yorumlarınızı aşağıdan yapmayı unutmayınız.Reyting Sonuçları ve 21.Bölüm izleme linki en kısa sürede burada sizlerle paylaşılacaktır.

Bir haftalık bir ayrılıktan sonra benim için üzülme‘nin yeni bölümünü izlemek için artık hep birlikte yavaş yavaş ekran başında yerlerimizi almaya başlıyoruz.Niyazi , Buke , Harun , Davut , Orhan , Sinan ve saymadığımız diğer karakterlerimizle dolu dolu 21.bölüm başlıyor.

Harun’un yaptığı şok teklif karşısında Buke nasıl bir cevap verecek çok merak ediyoruz.Niyazi’nin durumuna ise üzülmemek elde değil allah yardımcısı olsun.benim için üzülme 21.bölüm

Bu akşam Orhan ve Arif‘ten yeni icatlar bekliyoruz.Yüzümüzü güldüreceklerinden en ufak bir şüphemiz yok.Değerli takipçilerimiz saat 20:00′dan itibaren tüm işlerinizi bitirip ekran başında toplanalım.

benim için üzülme 21.bölüm ile ilgili tüm gelişmeleri güncel olarak her zaman olduğu gibi sizlere aktarağız.Dizimize başarılar sizlere iyi seyirler diliyoruz.


2 yorum yapılmıs

  1. Bence Niyazi hak etmiyor Buke’yi.
    Filmin senaryosunda var ise evlenmeleri bence bu noktadan sonra evlenmesinler. Çünkü kızı hem getirtip hem de ortada bıraktı, sahip çıkmadı. İnsan nikah salonuna bile 2 defa götürüp nikah yapmadan çıkar mı hiç? Bence Harunla evlensin o hak ediyor.

Copyright 2013 © www.benimicinuzulme.net - Sitemizde benim için üzülme bölümleri yayınlanmaz.Telif haklarını ihlal edici içerikler bulundurulmaz.

site haritası