www.benimicinuzulme.net


Gelecek sezon diziyi takip edecek misiniz?

Sonuçlar

Loading ... Loading ...

Son Dakika : Benim için üzülme 4.bölüm fragmanı yayınlandı ! Fragman Sitemize Eklenmiştir Aşağıdan İzleyebilirsiniz.

Ekranların yeni fenomeni Benim için üzülme dizisinin 4.bölüm fragmanı bir iki gün içerisinde yayınlanacak.Yeni bölüm Fragmanı’nı güncel olarak sitemizde izleyebilirsiniz.

Ahmet’in ölümünden sonra Babaanne’sinin onu evinin bahçelerine gömdürmesi onu sürekli hatırlamalarına Niyazi için ise sürekli vicdan azabı duymasına sebep olabilir.Ayrıca biraz eleştirmek istiyoruz Niyazi’nin davranışlarını.Tamam olan olmuş kardeşi toprak altına girmiş bir şekilde hayat devam ediyor.Ancak hemen olayın akabinde Niyazi Buke ile evlenmek için herkesten gizli bir şekilde planlar hazırlaması bize göre biraz yanlış olmuş.

Kendinizi biraz o anne’nin yerine koyacak olursak.Kendi evladını kaybetmiş ve bunun sorumlusu olarak Buke‘yi görüyor.Tamam Buke’nin bir suçu bir günahı yok.Ancak bunu o kadının bu acıyla anlaması imkansız.Niyazi gizli bir şekilde evlenmeyi düşünmesi yerine annesinin rızasını almaya çalışsa doğru olmazmıydı ?

Niyazi ve Buke Evlenebilecek mi ?

Köydeki insanların haklarında konuşmasından bunala Niyazi gizli bir şekilde Buke’ye nikah kıymak üzere iken Annesi tarafından baskına uğramıştı.Merak ettiğimiz konu Anne’si onay verecek mi ? Vermeyecek mi ? Bunu 4.bölüm fragmanı yayınlanınca anlarız diye düşünüyoruz.

Tebrikler Orhan , Tebrikler Ahmer Varlı

Benim için üzülme dizisinde Orhan karakterine hayat veren Ahmet Varlı’ya bugün övgü dolu yorumlar yapıldı.Dizide zihinsel ve fiziksel engelli bir genci oynayan Ahmet Varlı rolünü o kadar iyi oynuyorki bazı kişiler onun gerçekten engelli bir kişi olduğunu bile düşünmüşler.Bu genç oyuncumuzu tebrik ediyor bundan sonraki bölümlerde başarılar diliyoruz.27 Kasım Salı akşamı yayınlanacak olan ve şimdiden merak ettiğimiz 4.bölüm ile ilgili tüm gelişmeleri güncel olarak sizlere ulaştırmaya çalışacağız.Ayrıca 4.bölüm özeti ve yayınlanması durumunda 4.bölüm 2.fragmanı güncel olarak benimicinuzulme.net adresinde olacaktır…


2 yorum yapılmıs

  1. Ahmet VARLI; (ORHAN ) karakteriyle mükemmel bir oyunculuk sergilemiş öylesine gerçekçi oynamışki bu dizinin en iyi oyuncusu desem yeridir..Helal olsun..

  2. Dün akşam ki bölümü izlerken Orhan karekterinin kim olduğunu araştırmaya karar verdim çünkü Orhan’ın gerçek hayatta da özürlü olduğunu düşünmeye başladım.Bugün gördüm ki Orhan yani Ahmet Varlı çok iyi bir oyuncuymuş:)Kendisinin Orhan karekterine çok güzel hayat verdiğini düşünüyorum.Orhan’ın seyirciye geçen enerjisi inanılmaz…

Copyright 2013 © www.benimicinuzulme.net - Sitemizde benim için üzülme bölümleri yayınlanmaz.Telif haklarını ihlal edici içerikler bulundurulmaz.

site haritası