www.benimicinuzulme.net


Gelecek sezon diziyi takip edecek misiniz?

Sonuçlar

Loading ... Loading ...
Bir başka merak konusu da Mahsun Kırmızıgül’ün “Benim İçin Üzülme” adlı projesinin hangi kanalda yayınlanacağıdır. Bu konu hakkında kesin bir bilgi olmayıp elde ettiğimiz verilere göre Kanal D ve Star’da yer olmadığından, Fox ve TNT gibi kanalların ise bu denli raytingi yüksek beklenen bir dizinin bu kanallarda gösterime gireceğini düşünmüyoruz. Tabi bu olmayacağı anlamı da gelmiyor…

Bu düşüncemize bağlı olarak geriye iki seçenek kalıyor; Show TV ve ATV.Mahsun Kırmızıgül’ün bu yeni projesini daha önce Hayat Devam Ediyor adlı dizisinde olduğu gibi Boyut Yapım üstlenmiştir. Boyut Yapım ile iletişim kurarak hangi kanalda yayınlanacağı hakkında bilgi edinmek istedik fakat bize daha geçerli bir anlaşmanın yapılmadığı ve yüzdesi yüksek olasılıkla Atv’de gösterime girebileceği söylendi. Bu araştırmalarımız sonucunda Benim İçin Üzülme dizisinin Ekim ayında Atv’de yayınlanmasını bekliyoruz. Ama tekrarlıyoruz henüz hiçbir şey netlik kazanmış durumda değildir. Netlik kazanır kazanmaz sitemizden bu bilgilere ulaşabilirsiniz.


Comments are closed.

Copyright 2013 © www.benimicinuzulme.net - Sitemizde benim için üzülme bölümleri yayınlanmaz.Telif haklarını ihlal edici içerikler bulundurulmaz.

site haritası